Schutterskalender 2016

Aanvang van de schietingen:

14.30 uur, tenzij anders vermeld in deze kalender of via bekendmaking in "De Wipschutter".

Februari

zondag
28
Westdorpe (Vleesschieting)

Maart

zaterdag
5
Sint Jansteen (Jaarmarkt/Rattenschieting)
zondag
13
Zuiddorpe
zaterdag
19
Terneuzen
zaterdag
26
Westdorpe (lamsvlees, Paaszaterdag)

April

zaterdag
2
Terneuzen
woensdag
6
Koewacht (Jaarmarkt, azalea's)
vrijdag
8
Sint Jansteen (avondschieting)
zaterdag
9
Graauw
zondag
10
Westdorpe
zondag 17 Axel (vleesschieting)
zaterdag 23 Zuiddorpe
zondag 24 Terneuzen
zaterdag 30 Koewacht (Kermis, Klompen en Kloefkes)

Mei

zondag
1
Sint Jansteen (herdenkingsschieting Albert Mortier)
maandag
2
Koewacht (kermis, herdenkingsschieting Willy Onghenae)
vrijdag
6
Terneuzen (Jeugdkampioenschap)
zaterdag
7
Koningsschietingen
zaterdag
14
Graauw (Pinksterzaterdag)
zondag
15
Axel (kermis, 1e Pinksterdag)
vrijdag
20
Terneuzen (avondschietting)
zaterdag
21
Selectie viertallen (Kloosterzande en Axel)
zondag 22 Zuiddorpe (asperges)
zaterdag 28 Aardenburg (kermisschieting + blok, aanvang 14.00 uur) (K. + K. Z.-Vl. Bond, aanvang 13.00 uur)
zondag 29 Westdorpe (surpriseschieting)

Juni

zondag
5

Koewacht

zaterdag
11
Westdorpe
zondag
12
Finale viertallen Z.-Vl. Bond + Jeugdkamp., Axel (aanvang 13.00 uur)
zaterdag
18
Graauw (kermis)
zondag
19
Zuiddorpe (kermis)
vrijdag
24
Sint Jansteen (kermis, avondschieting)
zaterdag
25
Sint Jansteen (kermis, K. + K. NBVW, aanvang 13.30 uur)
zondag
26
Terneuzen
maandag
27
Sint Jansteen (kermis)

Juli

vrijdag
1
Terneuzen (Avondschieting)
zaterdag
2
Kloosterzande (Kermis, aanvang 14.00 uur)
zondag
3
Westdorpe (Kermis)
maandag
4
Westdorpe (Kermis)
zaterdag
9
Kampioenschap NBvW (Ovezande)
zondag
10
Koewacht
zaterdag
16
Sint Jansteen (Piramide)
zondag
17
Zuiddorpe
maandag
18
Koewacht
zaterdag 23 Graauw
zondag 24 Axel (Mosseldiners)
zaterdag 30 Westdorpe
zondag 31 Aardenburg (Surpriseschieting + blok, aanvang 14.00 uur)

Augustus

vrijdag
5
Finale zestallen, Terneuzen (aanvang 19.30 uur)
zaterdag
6
Zuiddorpe
zondag
7
Koewacht (Soldatenschieting)
dinsdag
9
Graauw (150-jarig bestaan, Jeneverschieting)
vrijdag 12 Sint Jansteen (Avondschieting)
zaterdag 13 Terneuzen
zondag 14 Axel (Surpriseschieting)
woensdag 17 Koewacht
zaterdag 20 Westdorpe, E.K. Jeugd (Lokeren, België)
zondag 21 E.K. Senioren (Lokeren, België)
woensdag 24 Terneuzen (verjaardag schieting Diana)
zaterdag 27 Kloosterzande (aanvang 14.00 uur)
zondag 28 Graauw

September

zaterdag
3
Koewacht (Kermis, Piramide)
zondag
4
Axel (Palingschieting)
maandag
5
Koewacht (Kermis)
zaterdag
10
Sint Jansteen (125-jarig bestaan, Bordenschieting)
zondag
11
Aardenburg (Hanenschieting + Blok, aanvang 14.00 uur)
zaterdag
17
Terneuzen (kermis)
zondag
18
Westdorpe
zaterdag
24
Graauw
zondag
25
Zuiddorpe
vrijdag
30
Sint Jansteen (Avondschieting, vlees)

Oktober

zaterdag
1
Aardenburg (Hanenschieting + Blok, aanvang 14.00 uur)
zondag
2
Koewacht (Konijn + Keurhaan, aanvang 14.00 uur)
zondag
9
Terneuzen (Hanen)
zaterdag
15
Kloosterzande (Wild, 13.30 uur)
zondag
16
Zuiddorpe
zaterdag
22
Axel (Vleesschieting)
zondag
23
Westdorpe (Wildschieting)
zaterdag
29
Graauw (Wildschieting, aanvang 13.30 uur)
zondag
30
Koewacht (Konijn + Keurhaan, aanvang 13.00 uur)

November

zaterdag
5
Sint Jansteen (Paling, Kalkoen, Keurhaan, Kip)
zondag
6
Zuiddorpe
zaterdag
12
Sint Jansteen (Paling, Kalkoen, Keurhaan, Kip)
zondag
13
Zuiddorpe
zaterdag
19
Sint Jansteen (Kalkoen, Paling, Kip, Keurhaan)
zondag
20
Zuiddorpe
zaterdag
26
Sint Jansteen (Kalkoen, Paling, Kip, Keurhaan)
zondag
27
Zuiddorpe