Kalender

Schutterskalender 2017

Aanvang van de schietingen:

14.30 uur, tenzij anders vermeld in deze kalender of via bekendmaking in "De Wipschutter".

Maart

zaterdag
4
Sint Jansteen (Jaarmarkt/Rattenschieting, aanvang 14.00 uur)
zondag
12
Zuiddorpe
zaterdag
25
Westdorpe (lamsvlees)

 

April

zaterdag
1
Graauw
zondag
2
Axel
woensdag
5
Koewacht (Jaarmarkt, azalea's)
vrijdag
7
Sint Jansteen (avondschieting)
zaterdag
8
Terneuzen
zondag 9 Westdorpe
zaterdag 15 Zuiddorpe (Paaszaterdag)
zondag 23 Terneuzen (huldiging Europees Kampioen)
zaterdag 29 Sint Jansteen

 

Mei

zaterdag
6
Koewacht (Kermis, Klompen en Kloefkes)
zondag
7
Graauw (op terrein Willem Tell Kloosterzande)
maandag
8
Koewacht (Kermis)
zaterdag
13
Koningsschietingen
zaterdag
20
Selectie viertallen (Koewacht en Terneuzen)
zondag
21
Zuiddorpe (Aspergeschieting)
vrijdag
26
Terneuzen (Jeugdkampioenschap)
zondag
28
Westdorpe

 

Juni

zaterdag
3

Axel (Kermis, Pinksterzaterdag)

zondag
4
Koewacht (1e Pinksterdag)
zaterdag
10
Westdorpe
zondag
11
Finale viertallen Z.-Vl. Bond + Jeugdkamp., Kloosterzande (aanvang 13.00 uur)
vrijdag
16
Terneuzen (avondschieting)
zaterdag
17
Graauw (Kermis), Aardenburg (Kermisschieting + blok, aanvang 14.00 uur)
zondag
18
Zuiddorpe (Kermis)
vrijdag
23
Sint Jansteen (Kermis, avondschieting)
zaterdag
24
Wemeldinge, aanvang 14.00 uur (K. + K. NBvW, aanvang 13.00 uur)
zondag 25 Sint Jansteen (Kermis)
maadag 26 Sint Jansteen (Kermis)

 

Juli

zaterdag
1
Kloosterzande (Kermis, aanvang 14.00 uur)
zondag
2
Westdorpe (Kermis)
zaterdag
8
Kampioenschap NBvW, Kloosterzande (aanvang 13.00 uur)
zondag
9
Koewacht
vrijdag
14
Terneuzen (Avondschieting)
zaterdag
15
Graauw
zondag
16
Zuiddorpe
maandag
17
Koewacht
zaterdag
22
Sint Jansteen (Piramide)
zondag 23 Axel (Mosseldiners)
zaterdag 29 Westdorpe
zondag 30 Aardenburg (Surpriseschieting + blok, aanvang 14.00 uur) (K. + K. NBvW, aanvang 13.00 uur)

 

Augustus

vrijdag
4
Finale zestallen, Aardenburg (aanvang 19.30 uur)
zaterdag
5
Axel (Surprises)
zondag
6
Koewacht (Soldatenschieting)
vrijdag
11
Aardenburg, Sint Jansteen (avondschieting)
zaterdag 12 E.K. Jeugd, Aardenburg
zondag 13 E.K. Senioren, Aardenburg
woensdag 16 Koewacht
zaterdag 19 Westdorpe
zondag 20 Graauw
zaterdag 26 Terneuzen
zondag 27 Zuiddorpe

 

September

zaterdag
2
Koewacht (Kermis, Piramide)
zondag
3
Axel (Paling)
maandag
4
Koewacht (Kermis)
zaterdag
9
Sint Jansteen
zondag
10
Aardenburg (Hanenschieting + Blok, aanvang 14.00 uur)
zaterdag
16
Terneuzen (kermis)
zondag
17
Westdorpe
zaterdag
23
Kloosterzande
zondag
24
Zuiddorpe
vrijdag
29
Sint Jansteen (Avondschieting, vlees)
zaterdag 30 Graauw

 

Oktober

zondag
1
Koewacht (Konijn + Keurhaan, aanvang 14.00 uur)
zaterdag
7
Aardenburg (Hanen + blok, aanvang 14.00 uur)
zondag
8
Terneuzen (Hanen)
zaterdag
14
Westdorpe (Wildschieting)
zondag
15
Axel (Vlees)
zaterdag
21
Kloosterzande (Kalkoenen en fazanten, aanvang 13.00 uur)
zondag
22
Zuiddorpe (Wildschieting)
zaterdag
28
Graauw (Wildschieting, aanvang 13.30 uur)
zondag
29
Koewacht (Konijn + Keurhaan, aanvang 13.00 uur)

Handboogmij "De Westerschelde"

Copyright © 2017. All Rights Reserved.